logo NEFO

Leczenie uzależnień

Poznań

Leczenie uzależnień Poznań

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy pęd życia, sukcesy i porażki z którymi borykasz się na co dzień nie mają odzwierciedlenia w różnych uzależnieniach? Jak odreagowujesz natłok emocji i wrażeń, z którymi masz do czynienia w swoim życiu prywatnym czy zawodowym? Z wieloma odpowiedziami na nurtujące pytania przychodzi prywatny ośrodek leczenia uzależnień Poznań.

Czy borykam się z uzależnieniem?

Warto zastanowić się, czy nasz sposób na odreagowanie, nie jest zaawansowanym stanem uzależnienia. Codzienny drink dla odprężenia, na lepszy sen? Sięganie po alkohol pod wpływem skrajnych emocji wysokiego stresu czy smutku. A może  to hazard jest Twoją oazą która pozwala poczuć spokój i odprężenie? Jest wiele różnych kierunków które ludzie obierają. Często na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że wszystko jest pod kontrolą, a wykonywane czynności czy decyzje nie mogą działać destrukcyjnie na człowieka. Czy na pewno? Z odpowiedzią przychodzi ośrodek leczenia uzależnień Poznań.

Co robić? Dlaczego leczenie uzależnień Poznań?

Pomyśl nad wizytą w ośrodku uzależnień. Wizyta otworzy przed Tobą nowe możliwości. Najistotniejszą sprawą jest zidentyfikowanie i opisanie problemu. Określenie co to za uzależnienie. W praktyce często, okazuje się że walczysz nie z jednym a kilkoma problemami. Wspólnie opracujecie program który pomoże radzić sobie z emocjami bez sięgania po destrukcyjne formy, w które obecnie uciekasz. Leczenie uzależnień Poznań to także odkrywanie siebie, praca nad swoimi cechami i nauka dobrych praktyk które zaowocują zdrowiem psychicznym i lepszą jakością życia.