logo NEFO

Pomożemy Ci wyjść z uzależnienia

I WRÓCIĆ DO ŻYCIA

SKUTECZNIE

Prowadzimy nasz Ośrodek od 2018 roku. Z naszych programów terapeutycznych skorzystało ponad 1000 osób i liczba ta ciągle rośnie.

Jesteśmy specjalistami, zajmujemy się różnymi rodzajami uzależnień i skupiamy się głównie na pracy z osobami wysoko funkcjonującymi.

Dostosujemy plan terapii indywidualnej do Ciebie i kiedy dodatkowo otworzysz się na pracę w grupie, wyjście z uzależnienia stanie się dla Ciebie możliwe.

KOMPLEKSOWO

Patrzymy na naszych klientów holistycznie. Dlatego nasz program zawiera skuteczną terapię oraz wsparcie post-terapeutyczne online, po wyjściu z Ośrodka.

Nasza terapia to nie tylko analiza. To głęboko transformacyjna praca. Z nami przepracujesz swoje emocje i zbudujesz mocne fundamenty poczucia własnej wartości.

Nadasz swojemu życiu nowy sens i wypracujesz silne nawyki trzeźwości po zakończeniu terapii.

RAZEM

NEFO to przede wszystkim ludzie. Empatyczni, zaangażowani, doświadczeni. Praktykujący wiele form terapii i rozwoju.

Swojej transformacji dokonasz na terapii, a jej efekty zintegrujesz na zajęciach dodatkowych, wsłuchując się w dźwięk gongu, uspokajając swój oddech czy uczestnicząc we wspólnym ognisku nad jeziorem.

Bo NEFO to wspólnota. Dobra rozmowa. Nowe przyjaźnie. Poczucie, że jesteś zrozumiany i usłyszany.

Nasza Historia

MAGDALENA SOKÓŁ     AGNIESZKA WÓDKOWSKA

Jesteśmy siostrami, które razem założyły i prowadzą Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO.

Problem uzależnień pojawił się w naszej rodzinie, przynosząc nam na przestrzeni lat ogrom cierpienia i trudne doświadczenia. Szukałyśmy pomocy dla naszych bliskich w różnych ośrodkach terapeutycznych. Zjeździłyśmy całą Polskę i bardzo dobrze poznałyśmy branżę terapeutyczną. W tamtym czasie stało się dla nas jasne, jak wiele wysoko funkcjonujących osób zmaga się z uzależnieniem swoim lub swoich bliskich i nie może otrzymać skutecznej i kompleksowej pomocy adekwatnej do ich sytuacji życiowej i zawodowej.

Poczułyśmy potrzebę stworzenia miejsca, gdzie osoby wysokofunkcjonujące, które naprawdę chcą wyjść z uzależnienia, znajdą skuteczną pomoc. Był rok 2017 i każda z nas miała już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, jak również w pracy z ludźmi. Postanowiłyśmy założyć ośrodek, w którym wykorzystując nasze doświadczenia, kompetencje i kwalifikacje będziemy mogły pomóc naszym klientom wyjść z uzależnienia i jednocześnie wesprzeć ich w dokonaniu transformacji.

POZNAJ naszą ofertę

Nasza misja

Naszą misją stała się pomoc wysoko funkcjonującym osobom
w wyjściu z uzależnienia i powrocie do pełni życia. Naszym celem jest, aby nasi klienci odzyskali kontrolę i sprawczość we własnym życiu. By uwolnili się od destrukcyjnych schematów postępowania, dotarli do swojego potencjału i zbudowali mocne fundamenty nowej rzeczywistości, w której mogą czuć się szczęśliwi. Na trzeźwo.

Udało nam się zebrać wspaniały i kompetentny zespół pracowników i osób współpracujących, którym nie jest obojętny los i cierpienie drugiego człowieka. Niektórzy z naszych terapeutów sami przechodzili proces wyjścia z uzależnienia.

Razem stworzyliśmy miejsce, w którym nasi podopieczni mogą skorzystać ze spójnej, kompleksowej oferty zawierającej terapię, wsparcie farmakologiczne oraz wsparcie post – terapeutyczne online po wyjściu z Ośrodka.

Do tej pory w naszym autorskim programie terapeutycznym wzięło udział ponad 1000 klientów i ta liczba wciąż rośnie.

 

ZADZWOŃ DO NAS
phone +48 887 029 952

poznaj nasz zespół

Agnieszka Wódkowska

Magdalena Sokół

Dr Marek Pyskło

Dr Marek Pyskło

Monika Lulińska

Patrycja Kowalska

Malgorzata Gorczynska

Małgorzata Górczyńska

Arkadiusz Zacharski

Arek Zacharski

Piotr Schutta

Piotr Schutta

Violetta Szczepańska

Violetta Szczepańska

SKĄD SIĘ WZIĘŁA NAZWA „NEFO”

„Bycie trzeźwym, nie odurzonym, mieć jasny umysł” – to główne znaczenia greckiego czasownika „nefo”. Nie przypadkowo wybraliśmy właśnie to słowo, aby reprezentowało miejsce, które tworzymy. Nasz Ośrodek powstał z pasji i chęci niesienia pomocy osobom uzależnionym, dlatego jego nazwa musiała odzwierciedlać to w stu procentach.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkiej determinacji wymaga wyjście z nałogu. Dlatego w NEFO pomagamy naszym klientom nie tylko wyjść z uzależnienia, ale też odkryć i wzmocnić siebie oraz zbudować silne nawyki trzeźwości.

Dzięki naszemu autorskiemu programowi terapeutycznemu staniesz się NEFO, czyli będziesz mieć trzeźwy, jasny umysł. Wrócisz do pełni swoich możliwości, odzyskasz sprawczość i kontrolę, poczujesz swoją moc oraz nadasz nowy sens swojemu życiu.

ZAPISZ SIĘ NA TERAPIĘ JUŻ DZIŚ!
phone +48 887 029 952

Sprawdź, czy jesteś uzależniony