logo NEFO

OPINIE

Wyróżniono nas

Rekomendacje

Adam, 2023

„Pełno łez, leków, marzeń, ale pięknych mocnych zdarzeń. Dzięki NEFO mam nadzieję, bo sam widzę co się dzieje. Dziękuję”
Adam

Przemo, 2023

„Jedyną osobą, która może cię zmotywować jesteś Ty sam. Daj czasu czas. Bardzo dziękuję całej grupie, że mogłem odnaleźć siebie na nowo. Terapeutom za cenne rady”
Przemo

Przemek, 2023

„Nefo ukradło mi miesiąc picia z mojego życia. Dzięki Nefo za pomoc w początku trzeźwienia. Marzenia się spełniają, musimy spełniać je sami”
Przemek

Jola, 2023

„Bardzo dziękuję całej grupie i terapeutom za wspaniały czas w NEFO”
Jola

Kaśka, 2023

„Im cięższa walka, tym wspanialsze zwycięstwo. Powodzenia ”
Kaśka

Patryk, 2023

„Całym sercem dziękuję za wydarcie mnie z rąk mroku Po kres dni będę Was wspominał. Podaliście mi dłoń, szlachetną i miłościwą. Serce me jest rozdarte damasceńską stalą, powodem tęsknota i przywiązanie. Przeżyte chwile były niczym balsam na krwawiącą ranę. Jesteśmy pięknymi istotami, a zatracenie musi być czymś przemijającym. Rzućmy włócznię zła w toń oceanów, aby pozostała w ich głębinach na zawsze”
Patryk

ZADZWOŃ DO NAS
phone +48 887 029 952

Z Księgi Pamiątkowej w naszym Ośrodku:

Dziś mijają 3 miesiące, powiedziałem sobie że jak dalej będzie dobrze, to napiszę o pobycie w Nefo. Nie wiem, czy powinienem pisać elaboraty, Ci ludzie po prostu uratowali mi życie.
Oczywiście bez mojej rodziny nic by się nie wydarzyło i dalej bym chlał, ale specjaliści w Nefo, a raczej to całe miejsce, to ciepło, rodzinna atmosfera która stworzyły dziewczyny, pomogło mi wyjść z nałogu. Może jeszcze nie wyjść, ale walczę z tym z całych sił i łatwo nie jest muszę powiedzieć.

Cudowne miejsce, pyszne, babcine jedzonko, dużo terapii, praktycznie całe dnie.

Wiecie co jest najlepszego w pobycie w Nefo, już po kilku godzinach uświadamiasz sobie, że nie jesteś z tym sam, że są ludzie i to nie tylko z marginesu, tacy na stanowiskach co przeżywają to samo co ty i dzięki temu wydaję mi się, że nabierasz sił i Ci się chce. Dziękuję wszystkim terapeutom z NEFO i Tobie Mamo najbardziej”

 

Jarek, ten co sypie kawałami

 

Sama abstynencja Mi nie wystarczała. Ciągłe życie na „dupościsku” nie pozwalało normalnie żyć.

Sposób organizacji całego pobytu, poczynając od świetnych terapeutów po zasady panujące w ośrodku – w moim mniemaniu – są tak dobrane, aby jak najlepiej pomóc nam w naszym zdrowieniu.

Tu w NEFO dowiedziałem się o sobie więcej, niż przez całe życie. Zwalczyłem wiele błędnych przekonań o Sobie. Otrzymałem ogrom narzędzi oraz metod, dzięki którym będę podążał NOWĄ drogą do zdrowienia. Jestem całkowicie, świadomym, że będzie to gra, walka długodystansowa. Opuszczam ten ośrodek z wielkim żalem, ale jednocześnie z wielkim przekonaniem, że zaczynam nowe JA.

PS: Jeśli jesteś tu pacjentem to proponuję, abyś skupił się na SAMYM SOBIE i poddał się MAGII tego miejsca

 

Piotr

Sam ośrodek bardzo komfortowy, wręcz luksusowy.

Nie powiem, trochę to ułatwia, bo zaczynając terapię czułam się psychicznie jak wrak.

Miałam duży problem z alkoholem, trwało to długo, bo ok. 20 lat. Nadal jestem alkoholiczką, ale już nie piję i jest to zasługa pobytu w Państwa ośrodku.

Nie wiem jak dziękować terapeutom, którzy nauczyli mnie życ w trzeźwości. Jest ciężko wytrwać w abstynencji, tak na prawdę walczę każdego dnia, ale jestem tego świadoma i czuję się bardzo dobrze przygotowana do życia w trzeźwości po zakończeniu terapii.

Długo zwlekałam z podjęciem decyzji o terapii w ośrodku Nefo i jedyne czego żałuję to straconych 20 lat przez które piłam.

Justyna

ZAPISZ SIĘ NA TERAPIĘ JUŻ DZIŚ!
phone +48 887 029 952